alt 12874650   tel. 607-160-861   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.         

Galeria fotografii

Fotoksiążka

Fotoksiążka to wspaniała i niepowtarzalna forma przedstawienia fotografii z najważniejszych chwil w życiu człowieka - ślub, wesele, chrzciny, komunia oraz inne okoliczności.  Idealnie nadaje się jako prezent dla najbliżych osób.
Fotoalbum składa się z bloku rozkładówek naświetlonych na wysokiej jakości papierze fotograficznym o strukturze jedwabistej oraz okładki.


01
Rozkładówki fotoksiążki łączone są za pomocą specjalnych przekładek wygrzewanych na gorąco, dzięki czemu kartki albumu są sztywne i mają jednolitą strukturę. Kartki w albumie otwierają się na płasko, a zdjęcia można umieszczać na całej rozkładówce. Fotografie w albumie wypełniają całą stronę i nie posiadają marginesów. Grzbiet bloku jest wzmocniony kapitałką, która jednocześnie zwiększa walory estetyczne.

05


Blok rozkładówek oprawiony jest w okładkę o wysokiej jakości materiały introligatorskie. Oprawa fotoksiążki może zostać wykonana z różnych materiałów, takich jak: skóra naturalna, eko skóra, płótna, foto okładka (wykonana z papieru fotograficznego ze zdjęciem). Okładka i blok rozkładówek mają zaokrąglone rogi dzięki czemu są bardziej praktyczne.Dodatkowo do fotoksiążki można wykonać:
- grawer laserowy - dowolny napis na okładce w jednej lub dwuch linijkach, np.: data ślubu, imiona pary młodej, itp.;
- tłoczenia - napis tłoczony, który podkreśla temat fotoksiążki, np.: ślub, komunia, chrzest;
- metalowe narożniki - zwiększają estetykę i trwałość okładki fotoksiążki;
- podwójne przekładki - zwiększają sztywność kartek.

Projekty rozkładówek mogę wykonać zgodnie z szablonem lub stworzyć indywidualną szatę graficzną. Dokładam wszelkich starań aby projekty rozkładówek wyglądały profesjonalnie i estetycznie.

04 03 02
Materiały zawarte na tej stronie są własnością firmy StudioPIX. Wszelkie ich kopiowanie i rozpowszechnianie jest zabronione.